Published On: Pet, sij. 11th, 2019

Hrvatska na krilima Stepančića i Šege pobjedila Island na otvaranju SP-a

Hrvatska rukometna reprezentacija u sjajnoj atmosferi u Münchenu,    na najbolji način, otvorila je svoj nastup na Svjetskom rukometnom prvenstvu u Njemačkoj i Danskoj.

Uvrlo teškoj borbi sa  kvalitetnim Islandom, Hrvatska je pobijedila rezultatom 31:27, koju su naši rukometaši  prelomili u posljednjih deset minuta utakmice u koji dio su  momčadi  ušle  rezultatski izjednačene.

Nekoliko sjajnih obrambenih reakcija hrvatskih rukometaša i obrana Marina Šege među vratnicama, te lakih golova u napadu sve je prelomilo.

U zadnjih pet minuta naši su ušli s prednošću 29:26 i rutinski priveli posao kraju za konačnih 31:27, na oduševljenje brojnih hrvatskih navijača na tribinama.

Najbolji hrvatski strijelac bio je Luka Stepančič sa 8 postignutih golova, Luka Cindrić  dodao je 6, a Zlatko Horvat 5, a Marin Šego skupio je desetak obrana. Kod  Islanda Palmarsson je postigao 6 golova.

Sljedeću  utakmicu na Svijetskom rukometnom prvenstvu  naši rukometaši igraju u nedjelju  protiv reprezentacije  Japana.

Naprijed Kauboji!

Displaying 3 komentara
Have Your Say
  1. RASIRITE KRILA KAUBOJI NASI DA SVIJET KAD VAS VIDI NEKA SE POPLASI NEKA KAZU EVO IDU SA DINARE VUCI TO SU LJUDI U IGRI SU JAKI SVE PRED SOBOM ONI SKOKO RUSE LOPTA IM JE SAMO IGRA OD SRCA I DUSE ZNAJU BRACA MOJA KAKO IGRATI TREBA DA POSTIGNU SVOJE ZELJE JAKE DA OSVOJE ZLATO KUCI DA VRATE DA HRVATI SLAVE POBJEDE NJIHOVE DA BARJACI NASI JACE ZAVIORE NEKA SU NAM SLAVNI SVI SPORTASI NASI SRCE IM JE JACE OD HRVATSKE STIJENE ZA SVA VREMENA PAMTIT CE SE ONI TO SU TAMO NEKI NAROD MALI AL JUNACKO SRCE UVJEK SU IMALI