EURO 2020.: Mađarska - Hrvatska 2-1

24.03.2019. 20:15:50

BUDIMPEŠTA, 24. ožujka 2019. (Hina) - Hrvatska nogometna reprezentacija doživjela je poraz u drugom nastupu u kvalifikacijama za Euro 2020., nakon što je Mađarska u nedjelju slavila sa 2-1 (1-1) u dvoboju odigranom u Budimpešti. Strijelac za našu reprezentaciju bio je Ante Rebić u 13. minuti na asistenciju Andreja Kramarića, a Mađarska je izjednačila u 34. minuti pogotkom Adama Szalaija. Pobjedu Mađarima u 76. minuti donio je Mate Patkai nakon udarca iz kuta. Četiri reprezentacije, Slovačka, Wales, Hrvatska i Mađarska, imaju po tri boda nakon prvog kvalifikacijskog kruga u skupini E, ali Wales je odigrao samo jednu utakmicu. Na začelju skupine je Azerbajdžan bez bodova. Sljedeću kvalifikacijsku utakmicu naša će reprezentacija igrati 8. lipnja, kad će u osječkom Gradskom vrtu gostovati Wales. Utakmicu pred 22.000 gledatelja u Groupama Areni u Budimpešti sudio je William Collum iz Škotske. Strijelci: 0-1 Ante Rebić (13), 1-1 Adam Szalai (34), 2-1 Mate Patkai (76)