Vijesti

Ideja Jugoslavije je mrtva! Ubrzano i tiho se stvara 'Srboslavija' !

Podijeli:
Ideja Jugoslavije je mrtva! Ubrzano i tiho se stvara 'Srboslavija' !
Sve ove godine vladavine Kukuriku koalicije, pa i za vrijeme Sanadera i Kosorove ne radi se, kako sugeriraju neki analitičari na stvaranju neke nove Jugoslavije, već se radi na puno goroj i pogubnijoj tvorevini a to je „Srboslavija“, točnije o srbizaciji Hrvatske, a u budućnosti i Slovenije. Niz događanja u zadnjih nekoliko godina upućuje na stvaranje te tvorevine, a za to je ključan bio sastanak čelnika velikih europskih masonskih loža održan sredinom 2012. godine u Beogradu.

Već se dugi niz godina dio medijskog prostora koristi za plašenje Hrvata od stvaranja neke nove Jugoslavije, Jugosfere, Zapadnog Balkana i sličnih tvorevina koje se sada kao nikada prije nadviše nad posrnulom Hrvatskom i samo što je nisu progutale i u neke nove ''Slavije" zarobile. Ne jenjava ni lamentiranje o UDBI koja tobože nikada jača, te tako ojačana uz svesrdnu pomoć KOS-a rastače šutljivo hrvatsko biće koje eto ne zna što bi protiv probuđenih aveti špijunskog jugoslavenskog miljea. Toj se agendi užurbano pridodaju na brzinu osnovane razne antifašističke udruge promičući partizanštinu, gurajući nam pod nos antifašističke ZAVNOH-e i AVNOJ-e kao temelje nove hrvatske države sugerirajući tobože Jugoslaviju ko majku svih naroda i narodnosti na ovim prostorima. U tu se atmosferu uklapa i nedavno Josipovićevo obećanje iz Brezovice kako će Titova bista vječno stajati u predsjedničkom uredu ma tko bio na Pantovčaku poslije njega a Milanović ga na istom skupu dopunja tvrdnjom o NDH kao promašaju što upućuje na zaključak o nastanku Hrvatske u Jugoslaviji kamo bi trebala i završiti, dok je svaka samostalnost Hrvatske po Milanoviću slučajna ili promašena. Navedenom jugoslaviziranju podosta pridonosi i nekoliko neuobičajenih posjeta premijera Milanovića i Josipovića Srbiji, gdje su morali hodočastiti, a ponajviše iritira podilaženje ministrice Pusić svemu i svačemu sa one strane Dunava. To ponašanje naše loše poslušničke ministrice bi se moglo označiti kao namješteno ulizivanje bivšim agresorima a sve u stvaranju snažnoga nagovještaja neke tobože buduće Jugoslavije.

Ključni plan Je li je to baš tako i prijeti li Hrvatskoj opasnost nekih novih Jugo-kaljuža pitanje je koje traži odgovor, poglavito jer se zadnjih nekoliko godina stvari ubrzano odvijaju i problem nije jednoznačan. No jedno je sigurno, a to je da o nekoj novoj Jugoslaviji ili Jugosferi a ponajmanje Zapadnome Balkanu nema niti govora. Naime, treba neprestano ponavljati, da se radi o puno goroj i za Hrvatsku pogubnijoj tvorevini, a to je ''Srboslavija" točnije srbizaciji Hrvatske, a u budućnosti i Slovenije. Niz događanja u zadnjih nekoliko godina upućuje na stvaranje te tvorevine, a za to je ključan bio sastanak čelnika velikih europskih masonskih loža održan sredinom 2012. godine u Beogradu. Srpski masoni su taj skup masonskih prvaka iskoristili obilježavajući stotu obljetnicu osnivanja velike lože Kraljevine Srbije, te zacrtali ujedinjenje dviju velikih loža Srbije u jednu po uzoru na ostale zemlje Europe i svijeta. Taj skup nije organiziran da bi se na njemu kusala Leskovačka mućkalica ili jeo srpski pasulj već da se iznese već prije u svjetskim centrima dogovoren geostrateški plan za ove prostore, nepune dvije godine prije krize u Ukrajini. Strategija je zacementirana planom za Kosovo i davanjem zelenog svijetla stvaranju ''Srboslavije", kojoj će u zamjenu za fingirani gubitak Kosova biti otvorena ekspanzija na zapad prema Hrvatskoj i Sloveniji. To neće biti izvršeno konvencionalnim ratovanjem ili oružjem, već je za takav plan predviđena meka i bešumna metoda jednaka onoj kojom se Britanska kruna infiltrirala u Sjedinjene Američke Države netom poslije Američkog rata za nezavisnost. Tada se Amerikanci nisu ni ohladili od rata protiv bivše matice – Engleske krune, a ta ista Kruna je upravljala Sjedinjenim Državama i provodila i dalje svoju kolonijalnu politiku, koja u globalnoj i strateškoj politici traje do danas. Amerika je od tada samo svjetski policajac i svojevrsni ''joker zovi" a zapovijednik policije je uvijek isti. Nije li i Srbiji oduvijek namijenjena uloga policajca na ovim prostorima, što mi Hrvati jako dobro znamo. Obrazac je isti samo se metode modificiraju i prilagođavaju dinamici, ovoga trena važnijoj kriznoj zoni u Ukrajini. Dokaz tome je učestalo sastajanje europskih i regionalnih masonskih loža u Beogradu te uspostava Srpskog i hrvatskog ogranka Trilateralne komisije, dok je velika NATO baza na Kosovu postala stvarnost. Tvorci toga plana doista ne pomišljaju ni na kakvu novu Jugoslaviju, već srpskom agresivnom korpusu namjenjuju ulogu lidera mekom ali ubrzanom strategijom rastačući gospodarske, akonomske, energetske, turističke, poljoprivredne kulturne i medijske resurse za što u svakodnevnome životu ima podosta primjera. Vladajuća nekompetentna i protuhrvatska garnitura, na čelu sa premijerom Milanovićem i njegovom brucoškom Vladom su najočitiji primjer i pokazatelj politike kontinuiteta koju je provodio i prethodnik Ivo Sanader.

Provedba na djelu Događanja u tom smjeru se doista odvijaju zastrašujućom brzinom, tako da jedno sustiže drugo i svi slojevi društva su u toj pogubnoj tranziciji na svoj način obuhvaćeni. Taj proces tihe srbizacije je započet još sedamdesetih za vrijeme Jugoslavije kada su razni djelovi Hrvatske, naročito Istra i Dalmacija naseljavani srpskim stanovništvom, a generacije mladih od dvadeset do dvadeset i pet godina su spakirane u europske zemlje trbuhom za kruhom, a njihova radna mjesta zauzeše doseljeni radnici svih profila i struka iz tzv. nerazvijenih krajeva Jugoslavije, ali uvijek partiji podobnih. Tako smo bili svjedoci da je pred Domovinski rat u nekim gradovima Dalmacije sa 1,5 posto srpskog stanovništva udio u tadašnjoj „Miliciji" bio iznad 40 posto, a u institucijama lokalne samouprave i preko 17 posto. Sve su to planski provodile sluge britanskih tajnih službi UDBA i KOS kako bi pripremili i ojačali što kvalitetniju petu kolonu pred planirani raspad Jugoslavije i nadolazeći rat. Za te planove i provedbe srbizacije Hrvatske vjerojatno nećemo nikada pronaći nikakve dokumente jer je to pomno skrivan projekt udruženih i masoniziranih tajnih društava kojima je homogenost nacije najveći neprijatelj. Navedeni masonski skup u Beogradu posebnu važnost je dao kontroliranoj i postepenoj srbizaciji gospodarskih potencijala Hrvatske te ubacivanjem što većeg broja političara Srba na ministarska mjesta u Vladi i ostalim intitucijama državne vlasti. Nismo iznenađeni viješću da se brojna ulaganja u gospodarskim i proizvodnim djelatnostima premiještaju u Srbiju gdje je jeftinija radna snaga, pa su ta ulaganja premašila višemiljunske iznose a sve na štetu gospodarstva u Hrvatskoj. Ta nova „Srboslavija" ide linijom Beograd - Zagreb – Ljubljana te nije slučajan nedavni uspon bivšeg ljubljanskog gradonačelnika Zorana Jankovića koji je baš 2012. godine unatoč sumnjama u gospodarske malverzacije upravo poslije navedenog skupa masona u Beogradu po hitnom postupku oslobođen. Da se nešto kuha govori i poziv Aleksandra Stankovića novonapumpanom slovenskom lideru srpskih korijena kako bi se putem regionalne novinarske zvijezde Stankovića uzdiglo tog novog lidera slovenske političke scene. Ne bi čudilo i kada bi uskoro postao slovenski premijer jer je na unutarstranačkim izborima ''Pozitivna Slovenija" pobijedio donedavnu premijerku Alenku Bratušek priskrbljujući za sebe veliku karizmu unutar stranke. U prilog tome ide i zatvaranje mogućeg Jankovićevog suparnika bivšeg slovenskoga premijera Janeza Janše koji nije bio dovoljno kooperativan i svojom vizijom državne politike ometao je planove promotora novog svijetskog poretka, i navodno je u svojim koruptivnim radnjama previše volio ''Patriu".

Vladajući u poticanju ''Srboslavije" U Hrvatskoj, napumpavanju Srboslavije pridonosi ponajviše koalicija na vlasti sa SDP-om na čelu i Vladom koja ima gotovo polovicu ministara Srba, a zadnji je primjer Borisa Lalovca nasljednika Slavka Linića. Nije ostalo nezapaženo ni postavljanje Milorada Pupovca na kukurikavu listu za izbore u Europski parlament iako njegov SDSS ne sudjeluje u vladajućoj koaliciji, ali zna se tko je to naredio. Stvaranju srbofilske atmosfere dodatno pridonosi predsjednik Josipović svojim neobičnim okruženjem sa nezaobilaznim Dejanom Jovićem kao uglednim Srbinom koji ga doista prosrpski savjetuje, mogli bi reći u ime Engleske i kontrolira. U znak zahvale toj kontroli Josipovićev politički pogled netremice je okrenut prema ''regionu", točnije prema majčici Srbiji, koja strpljivo provodi tihu srbizaciju hrvatskog i slovenskog prostora po notama ''rata poslije rata". Vladajuće političke garniture u Hrvatskoj ne mogu slijediti Tuđmanovu politiku neovisnosti, jer bi ona državu vratila na mlin sveopće izolacije nametnute od masonskih velevlasti koje upravljaju svim političkim, gospodarskim i financijskim tokovima u Europi, stoga ne čudi ponovna inauguracija Radimira Čaćića osnivača varaždinskog ''Rotary" kluba bliskog sveprisutnoj hrvatskoj masoneriji. Čačićevo svakodnevno iskakanje iz medijske paštete zvane HRT naprosto je plod pomno stvorenog plana kako bi se nakon kraha Gabrićevih ''Forumaša" stvorio nrkakav supstitut na lijevom političkom nebu ispunjen obojenim tehnomenađerskim gubitnicima. Svi ti politički gubitnici i ponavljači spremno i usuprot težnjama domoljubnih i prostodušnih građana Hrvatske kuju politiku poslušnosti i prepuštanja dominacije srpskoj politici koja bi ovaj put doslovno dobila državu Srba, Hrvata i Slovenaca koja bi u nekim sekundarnim integracujama trebala zaživjeti na ovim prostorima.

Tajne službe u stvaranju ''Srboslavije''

Za sve vrijeme tih procesa velika je obmana glorificirati važnost UDBE i nekih sličnih službi iz bivše države kada je jasno da su te službe popunjene sinovima i unucma bivših špijuna, zapravo samo ostaci ostataka slugana velike britanske imperije koja ih je stvorila kroz Jugoslaviju i financirajući ih i obučila tako da one zapravo i ne postoje, već samo formalno egzistiraju unutar hrvatskih institucija trčkarajući po Hrvatskoj i odrađujući poslove nižeg obavještajnog značaja. Kakva korist prozivati danas neke udbaše i KOS-ovce kada oni odrađuju dobro isplanirani master plan kreiran u podzemnim hodnicima masonskih institucija kojeg se može zaustaviti samo sveobuhvatnom promjenom političke paradigme u Hrvatskoj, a to se ne događa preko noći. Navedeni udbaško kosovski žbiri ne rade operativno i strateški na stvaranju nikakve nove Jugoslavije već samo izvršavaju sitne poslove instaliranih ''ekonomskih ubojica na ubrzanom rastakanju i slabljenju Hrvatske što im je od navedenih nalogodavaca i primarna zadaća. Oni to odrađuju kao djelatnici i dužnosnici višeg i nižeg ranga umreženi u hrvatskim institucijama bez obzira na stranačku pripadnost slabeći gospodarstvo, ekonomiju i sveukupne djelatnosti hrvatske države te svaki u svome resoru odrađuju da se Hrvatska položena na koljena lakše pretopi u Srboslaviju. Da se radi o nekakvoj novoj Jugoslaviji, onda bi to osjetili Makedonci, Crnogorci i BiH, ali to se ne nazire ni u kom pogledu, stoga smijemo reći da samozvani analitičari neoprezno i olako prihvaćaju narodu prihvatljivu paranoju neke nove ili treće Jugoslavije koja režimskim medijima treba samo kako bi odvratili pozornost od stvarne opasnosti a to je Srboslavija. Ti plaćenici imaju zadaću od ove Hrvatske napraviti što kvalitetniju zemlju poslušnicu britanskoga imperija, za što je u kao i uvijek zadužena Srbija koja svojom agresivnom i dominantnom diplomacijom na mala vrata zauzima mjesto doslovne obnove nekadašnje trojedne tvorevine u novu ''Srboslaviju". U toj podjeli Makedonija će biti pridodana zaostalima Bugarskoj i Rumunjskoj, a BiH bi egzistirala poput ''balkanskog Libanona" pored zagušene i u ovoj geo-križaljci manje važne Crne Gore.

  • Autor: Smiljan Strihić
  • Photo: Petar Glebov/PIXSELL
Izvorni članak možete pogledati OVDJE  
#kukuriku koalicija #ideja #srboslavija

Povezani članci