Igrač Liverpoola htio se potući s Hrvatima pa zaradio isključenje

31.03.2021. 23:16:00

Krenuo je mladi nogometaš Liverpoola Jones (20) u drugi sport nakon što je Engleska ispala pobjedom protiv Hrvatska (2-1), a moglo je biti svega da se 'hladne glave' nisu uključili ostali igrači i smirili situaciju.

Pokušavali su Englezi zadržati igru i prednost od 74. minute do kraja utakmice, ali na kraju su uspjeli primiti gol i u očaju posegnuli za - šaketanjem!

Šokirani Englezi pokušali se sukobiti s hrvatskim igračima tijekom slavlja

Naši U-21 reprezentativci plasirali su se u četvrtfinale Europskog prvenstva u Sloveniji i Mađarskoj. Bišćanovi izabranici izgubili su 2-1 od Engleske, a dalje prošli na gol-razliku. Gubili smo 2-0 do sudačke nadoknade drugog poluvremena, a onda se ukazao Domagoj Bradarić i fantastično naciljao za 2-1.

UEFA Under 21 Championship - Group D - Croatia v England

Nije to najbolje sjelo Englezima. Nakon utakmice je kompas izgubio Curtis Jones, veznjak Liverpoola. Pokušao se nekoliko puta zaletjeti prema našim igračima, a engleski stožer bezuspješno ga je pokušavao obuzdati. Naši nogometaši slavili su na centru, Jones se istrgnuo iz ruku jednog od pomoćnih trenera engleske reprezentacije te se sjurio među naše.

Letjele su šake, a sudac Osmers dao je Jonesu crveni karton izvan terena. Makljaža je trajala gotovo pola minute, ali ostali igrači uspjeli su primiriti situaciju. Uključili su se tu nogometaši s obje strane, ali na kraju je sve završilo kako je završilo. No, tek sad kreće prava fešta 'mini vatrenih'.

Izvor: 24sata.hr

Izvorni autor: Hrvoje TironiFabijan Hrnčić/Foto: Marko Lukunić/PIXSELL/REUTERS