New York: Televizijski helikopter prisilno sletio u rijeku Hudson!

30.06.2013. 19:15:10

Helikopter u vlasništvu lokalne televizije u New Yorku prisilno je sletio u rijeku Hudson. Četiri osobe su navodno spašene skuterima. Helikopter s četiri osobe prisilno je danas oko podneva po lokalnom vremenu sletio u rijeku Hudson u New Yorku. >> Ahmadinedžad neozlijeđen nakon hitnog slijetanja helikoptera Na mjesto događaja odmah su odjurile brojne spasilačke službe, ali zasad nema izvješća o ozlijeđenima. Četiri su osobe navodno na sigurno prebačene skuterima. Razlog prisilnog slijetanja nije jasan, a letjelica trenutno pluta u smjeru juga. New York Post javlja da je helikopter u vlasništvu lokalne njujorške televizijske postaje Fox 5. Izvornu vijest možete pogledati OVDJE

Autor:

Važna obavijest:

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu PDN dopušteno je samo registriranim korisnicima.

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu PDN te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.