
Odzvonilo je visokim temperaturama. Sutra nas, naime, očekuje osvježenje, a temperature će se u nekim krajevima zemlje spustiti i za 10 stupnjeva Celzijevih.
Osvježenje bi trebalo stići već u noći s ponedjeljka na utorak, a vrijeme će sutra biti promjenljivo s povremenom mjestimičnom kišom, te razmjerno vjetrovito i svježije.
Jači pljuskovi i grmljavina očekuju se u kopnenom području i na sjevernom Jadranu, a poslijepodne i ponegdje u Dalmaciji. Zapuhat će povremeno umjeren sjeverni i sjeveroistočni vjetar, u početku uz pokoji vrlo jaki udar. Jaka bura s olujnim udarima zapuhat će ujutro u Istri i Kvarneru, a do kraja dana proširit će se na jug.
Jutarnja temperatura u kopnenom području od 16 do 20, na moru između 20 i 24. Najviša dnevna od 21 do 27, u Baranji i Dalmaciji između 28 i 33°C.
Niže temperature zadržat će se i u srijedu, a u Zagrebu ne bi trebale biti više od 21 Celzijevog stupnja.
J.Š./VLM
Izvornu vijest možete pogledati
ovdje
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu PDN dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu PDN te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.