Dinamo poveo, Hajduk izjednačio: Majer i Livaja iskoristili kardinalne pogreške Fossatija i Lauritsena

05.05.2021. 20:00:00

Hajduk i Dinamo odigrali su 1:1 u zaostaloj utakmici 22. kola Prve HNL…

Dvoboj nogometaša Hajduka i Dinama, koji je u srijedu odigran na Poljudu završio je 1-1 (1-1), a radilo se o zaostaloj utakmici 22. kola Prve HNL.

Dinamo je poveo u 16. minuti pogotkom Lovre Majera, a izjednačio je Marko Livaja u 44. minuti.

Bio je to posljednji prvevstveni dvoboj Hajduka i Dinama u ovoj sezoni, a nakon tri pobjede zagrebačke momčadi Splićani su uspjeli osvojiti prvi bod.

Četiri kola prije kraja prvenstva Dinamo je na vrhu ljestvice sa 75 bodova, sedam više od drugoplasiranog Osijeka. Treća je Gorica sa 56, a četvrta Rijeka sa 52. Hajduk ima 48 bodova i nalazi se na petom mjestu.