POGLEDAJTE OCJENE TRENERA I IGRAČA HAJDUKA: Veliki talent najbolji, Borevković totalni propuh u obrani...

19.08.2022. 10:55:00

Villarreal je u Valenciji sa 4:2 rutinski svladao Hajduk, a mi vam donosimo ocjene Dambrauskasa i igrača

Nije se dobro proveo Hajduk u prvoj utakmici play-offa Konferencijske lige kod Villarreala. Rezultat je zapravo sasvim solidan za Bijele nakon viđenog u prvih 90 minuta, a ovo su ocjene aktera iz Splita.

HAJDUK

Najbolji u momčadi: Stipe Biuk 6 - postigao pogodak za Hajduk, imao još nekoliko prodora, u teškom porazu Hajduka pokazao talent

Krovinović 5,5 - pokušao povezati konce, ali uglavnom je petljao

Livaja 5,5 - asistirao Biuku za pogodak, ali zabio i autogol, nije ovo bila njegova večer

Lovrencisics - igrao premalo za ocjenu

Mlakar - igrao premalo za ocjenu

Fossati - igrao premalo za ocjenu

N. Kalinić - igrao premalo za ocjenu

Atanasov - igrao premalo za ocjenu (do)

Trener Dambrauskas 5 - momčad mu je izgledala neorganizirana, često izgubljena, pogotovo u prvom poluvremenu, ali protivnik je zaista bio mnoog kvalitetniji.

Izvor: sportske.hr/Foto: Pixell

Izvorni autor: Davorin Olivari