Na videu se može vidjeti kako jedna baklja pada na zapadnu tribinu, gdje se nalaze navijači Olimpije.
Utakmica u sklopu play-offa Konferencijske lige između Olimpije i Rijeke u Ljubljani je prekinuta u 64. minuti susreta pri rezultatu 5:0 nakon što su riječki navijači s gostujuće tribine izazvali nerede. Prvo su bacali baklje u teren, a onda su nekoliko bacili i na zapadnmu tribinu, gdje su smješteni navijači slovenske momčadi.
Nakon toga je na tribinu s Armadom uletjela policija koja ju je krenula prazniti pa je došlo i do sukoba s policijom. Ubrzo je sudac poslao igrače u svlačionice, a utakmica je prekinuta dok se nemiri na tribinama ne smire. Na videu ispod se može vidjeti kako jedna baklja pada na zapadnu tribinu, gdje se nalaze navijači Olimpije.

Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu PDN dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu PDN te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.