U početnoj postavi Intera bili su Ivan Perišić i Marcelo Brozović, a kod Lazija je u prvih 11 bio Toma Bašić.
Perišić i Bašić su zamijenjeni u 66., odnosno 67. minuti, dok je Brozović do kraja ostao na terenu u prvom ovosezonskom porazu Intera koji je sa 17 bodova ostao na trećem mjestu, iza Milana (22) i Napolija (21), koji ima utakmicu manje.
Inače, na ovoj utakmici Ivan Perišić upisao se u povijest Serie A, jer pogodak kojeg je postigao u 12. minuti s bijele točke, realizirao je desnom nogom.
Tako je postao prvi igrač u Serie A, otkako Opta prikuplja te podatke od sezone 2004/05., koji je zabio jedanaesterac i lijevom i desnom nogom.

Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu PDN dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu PDN te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.