DINAMO OPET PORAŽEN: Černromorec nadigrao Modre

20.09.2013. 08:47:54

Na otvaranju Europske lige, Dinamo je usred Maksimira doživio poraz od Černomoreca. Ukrajinci su u Zagrebu slavili s 1:2.

Iako je nakon prvih 45 minuta imao sve u svojim rukama, Ukrajinci su u nastavku u samo tri minute došli do velikog preokreta i tri boda. Poveli su Modri u 44. minuti preko Fernandesa! No, u nastavku je obrana Dinama napravila dvije velike greške. Prvo je u 62. minuti Antonov nadskočio sve Modre braniče i glavom pogodio za izjednačenje, a samo tri minute kasnije na isti je način pobjedu gostima donio Dja. Izvornu vijest možete pogledati OVDJE