Vijesti
Pavković: I Dodik je došao pljunuti po Hrvatima!
Podijeli:

Pavković: I Dodik je došao pljunuti po Hrvatima!…Srbi se ne trebaju nikome izvinjavati, naprotiv to bi trebali napraviti Hrvati…
Dodik kaže da se Srbi ne trebaju ispričati već da bi to trebali uraditi – Hrvati. Moramo ga podsjetiti da je on na čelu „države“ koja je ubila i protjerala samo u Bosanskoj Posavini oko 200 tisuća Hrvata, od kojih se do danas, baš zahvaljujući njegovoj politici, vratilo tek možebitno oko pet ili deset posto...
Još se nije stišala bura oko posjeta srbijanskog predsjednika Aleksandra Vučića Zagrebu, odnosno Hrvatskoj, u posjet nam je nenadano stigao predsjednik Republike Srpske – Milorad Dodik. I to nakon što je za Republiku Srpsku kupio 2.500 pušaka! Mediji prenose da je boravio u Karlovcu, gdje je došao podržati Srpsku pravoslavnu crkvu i Eparhiju gornjokarlovačku. Među ostalim je izjavio da gdje se on pojavi da je „dovoljan za strah političkim protivnicima i da mu stoga ne trebaju puške“. Zatim se osvrnuo i na posjet svog šefa Aleksandra Vučića Hrvatskoj. Rekao je:- „Srbi se ne trebaju nikome izvinjavati, naprotiv to bi trebali napraviti Hrvati koji su nad Srbima napravili mnogo veće zločine“.
- „Da je 1941. godine bilo Republike Srpske ne bi Srbi stradali od zločinaca iz NDH!“.



