Pogledajte fantastičan pogodak Srne u pobjedi Šahtara

18.08.2013. 21:55:06

Srna je gol iz slobodnog udarca postigao i prije dva tjedna u velikom derbiju protiv kijevskog Dinama

U šestom kolu ukrajinskog prvenstva Šahtar je ugostio Metalurg iz Zaporožja i pobijedio 2:0. Prvak Ukrajine poveo je već u 15. minuti, a strijelac je bio Darijo Srna. Hrvatski reprezentativac zabio je fenomenalan pogodak iz slobodnog udarca sa otprilike 25 metara. Podsjetimo, Srna je gol iz slobodnog udarca postigao i prije dva tjedna u velikom derbiju protiv kijevskog Dinama. Konačan rezultat postavio je  Luiz Adriano u 88. minuti. Eduardo da Silva utakmicu je započeo od prve minute, ali je već na poluvremenu ostao u svlačionici. Izvornu vijest možete pogledati OVDJE