Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

• Nakon ubačaja s desne strane Lovren se najbolje postavio i poslao loptu iza Dubravke za potvrdu sjajne večeri u Slovačkoj.

• 82'

Izlazi i Nikola Vlašić koji je zabio prvi pogodak na utakmici, a ulazi Badelj.

• 78'

Duriš je ušao kod Slovačke, a izašao je Mak.

• Sada su se opustili u potpunosti naši igrači pa pucaju sa svih strana, ali Dubravka spašava Slovake. Obranio je udarce Perišiću i Bartolecu.

• MAJSTORIJA PETKOVIĆA

Kakva majstorija Petkovića!! Sjajnu akciju vatrenih nakon puno dodira okrunio je majstorijom Petković u malonogometnom stilu. Sjajno se okrenuo oko svog braniča i izašao sam pred Dubravku te lagano poslao loptu u mrežu. Bravo Bruno!

• 72'

GOOOOL!

• 69'

Ušao je u igru kod Hrvatske Josip Brekalo koji je sjajno krenuo u novu sezonu. Izaći će danas sjajni Ante Rebić.

• 63'

Haraslin ulazi, a izlazi Kucka kod Slovaka.

• Opet idemo malo do Walesa gdje je Azerbajdžan izjednačio pogotkom Emrelija.

• 59'

Ovi vatreni podsjećaju na onu momčad sa Svjetskog prvenstva. Nova lijepa akcija naših. Perišić je ubacio, a lopta je došla do Brozovića koji iz prve puca poluvolej, ali lopta ide malo previsoko.

• Bilo je opet neugodno pred vratima Slovaka. Petković je pucao sa 16 metara, a nakon što je Škriniar odbio udarac, Dubravka je imao probleme zbog visoke parabole lopte te ju krajnjim naporima izbacuje u udarac iz kuta.

• 48'

Slovaci su imali dobru priliku za vratiti se u susret, ali Livaković je obranio opasan udarac domaćina.

• Zabio je Perišić. Udarac s 20-ak metara, ali lopta se odbija od igrača Slovačke te vara Dubravku koji je ostao nemoćan. Sjajan početak vatrenih u drugom poluvremenu!

• 46'

I GOOOOOOOOOL!

• Boženik je ušao, a izašao je Rusnak

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

• Prije početka dodajmo kako su naši igrači uputili čak 15 udaraca prema Dubravki.

• 45'

I odmah nakon pogotka igrači će na odmor. Zasluženo vodstvo Hrvatske. Nazad smo za 15-ak minuta.

• PRVI POGODAK

Vlašić je uzeo loptu neopreznom Lobotki i udarcem s 20-ak metara svladao Martina Dubravku!

• 45'

GOOOOOOOOOOL!

• 43'

Bližimo se kraju prvog poluvremena. Hrvatska bolja, ali Slovačka nimalo nije bezopasna. Čekamo sudačku nadoknadu, ali ne treba očekivati više od dvije minute.

• WALES VODI

Mičemo se malo s naše utakmice. U našoj skupini Wales vodi 1:0 protiv Azerbajdžana

Autogol je zabio Pašaev.

• 35'

OPET GREDA!  Perišić sa 16 metara gađa s lijeve strane u suprotni kut, ali lopta udara u gredu! Još jednom.

• 31'

Petković je sada imao svoju solo-predstavu. Uzeo je loptu i 'izvrtio' dva stopera Slovačke, ali udarac mu je obranio vratar Dubravka.

• VIDA PROMAŠIO S PET METARA

NEVJEROJATNO! Nakon udarca iz kuta u 29. minuti, Petković je 'spustio' Vidi na pet metara koja promašuje nemoguće. Šteta, nadamo se samo da nam se ovo neće vratiti.

Slovačka - Hrvatska | Autor : Davor Javorović/Pixsell Foto: Davor Javorović/Pixsell

23'

Ovo je 'nebo i zemlja' u odnosu na Mađarsku! Sjajno igraju vatreni i treba pohvaliti, nedostaje samo pogodak. Sada je opet opasno živjela Slovačka, lopte su stizale sa svih strana, a na kraju ipak nisu dobro skočili Lovren i Vida!

• 16'

Sada je Lovren dodao Bartolecu koji je prošao po desnoj strani, ali nažalost branič Kopenhagena dodao je preblizu vratara Dubravke pa je lopta završila u korneru.

• PROŠLO JE 15 MINUTA

Malo je usporen ovaj uraganski ritam s početka utakmice. Lijepo je vidjeti da su naši dominantni.

• 10'

Prijete sada i Slovaci! Mak je pucao s lijeve strane, ali Livaković je bio spreman te je izbio loptu. Kasnije je Kucka mogao opet zaprijetiti, ali htio je previše.

• 8'

Sjajno igra Hrvatska! Nakon odlične akcije Modrić je pucao s 20-ak metara, ali lopta je prošla malo iznad vrata. Ipak, domaća momčad gubi loptu, a Marcelo Brozović 'bombom' s 18 metara pogađa gredu.

• 5'

Imali su sad i Slovaci dobru priliku, ali na vrijeme je izašao Livaković koji je spriječio opasnost.

• DOBAR POČETAK

I odmah prva prilika za Hrvatsku u prvoj minuti! Vlašić je pucao sa 16 metara, ali brani Dubravka uz manje probleme.