Kaos na zagrebačkoj obilaznici: U dvije prometne sudarilo se 8 automobila, kolona duga 6 km

NEMA OZLIJEĐENIH
Zbog prometnih nesreća u kojima je sudjelovalo više vozila na autocesti A3 Bregana-Lipovac između čvorova Jakuševec i Kosnica u smjeru Lipovca vozi se usporeno u koloni dugoj oko 6 kilometara, kažu iz HAK-a
Na zagrebačkoj obilaznici bile su dvije prometne nesreće te je nastala kolona od čak šest kilometara.
- Oko 16,33 sati na autocesti A3, između Velike Kosnice i Ivanje Reke, došlo je do dvije prometne nesreće, u jednoj je sudjelovalo 6 vozila, a u drugoj 2 vozila. Prometovanje je otežano - priopćili su iz policije.
Na sreću, u prometnim nesrećama nema ozlijeđenih.
- Zbog prometnih nesreća u kojima je sudjelovalo više vozila na autocesti A3 Bregana-Lipovac između čvorova Jakuševec i Kosnica u smjeru Lipovca vozi se usporeno u koloni dugoj oko 6 kilometara - izvijestili su iz HAK-a.
Izvor:24sata/ Foto: Davor Puklavec/PIXSELL
Autor: Emirat Asipi/24sata



