Senzacija u Poljskoj! Hrvatska ima europskog juniorskog prvaka u biatlonu

11.02.2024. 17:34:00

Mladi hrvatski biatlonac Matija Legović osvojio je zlatnu medalju u disciplini masovni start na Europskom prvenstvu za juniore koje se održava u Poljskoj

Talentirani hrvatski biatlonac Matija Legović zabilježio je izniman uspjeh osvojivši zlatnu medalju u masovnom startu na Europskom prvenstvu za juniore u poljskim Jakuszycama.

Unatoč četiri promašaja, Legović je dominirao s prednošću od 20 sekundi ispred drugoplasiranog natjecatelja.

Ovaj izvanredan rezultat predstavlja sjajan uvod u nadolazeće Svjetsko juniorsko prvenstvo, na kojem je Legović prošle sezone osvojio srebro i broncu. S nestrpljenjem očekujemo Legovićev nastup na Svjetskom prvenstvu, koje će se održati u Estoniji od 23. veljače do 2. ožujka.

Izvor: PDN/Foto:Snimka zaslona

Izvorni autor: Krešimir Cestar