USKOK pokrenuo veliku akciju: Uhićenja u Splitu, Zagrebu, Osijeku i na Pagu zbog sumnje u šverc u sastavu zločinačkog udruženja

28.08.2025. 12:16:00

USKOK je u četvrtak pokrenuo novu opsežnu akciju usmjerenu protiv osoba osumnjičenih za kaznena djela izbjegavanja carinskog nadzora, počinjena u okviru zločinačkog udruženja.

Uhićenja i hitne dokazne radnje provode se na području Splita, Zagreba, Osijeka i Paga, a postupaju policijski službenici Policijske uprave splitsko-dalmatinske u suradnji s kolegama iz Policijskih uprava zagrebačke, ličko-senjske i osječko-baranjske.

Nakon ispitivanja privedenih osoba, USKOK će donijeti odluku o daljnjem postupanju u ovom predmetu te o tome pravodobno izvijestiti javnost.

Izvor: 24sata

Izvorni autor: PDN/Foto:Ilustracija/policija

Autor:

Važna obavijest:

Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu PDN dopušteno je samo registriranim korisnicima.

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu PDN te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.