Psihijatar Herman Vukušić, putem Facebooka osvrnuo se na izjave gradonačelnika Petrinje g. Dumbovića u vezi građana koji ćine selfije na potresom pogođenom prostoru, te mu porućio "Dumboviću, imaš ti veće probleme od tuđih selfija, recimo kriminal u obnovi kuća".
Njegovu objavu prenosimo u cijelosti.
"Danas sam na poziv voditelja Nacionalnog centra za psihotraumu, doc.dr. Špire Janovića, obišao potresom pogođene Glinu i Petrinju, a sa nama je bio i predsjednik Zajednice udruga hrvatskih branitelja liječenih od PTSP-a, Tihomir Trešćec.
Namjera nam je bila saznati potrebe za pružanjem psiho-socijalne pomoći i ostalih terapijskih intervencija potresom traumatiziranim osobama.
Na veliku žalost gradonačelnika Petrinje, Darinka Dumbovića, za uspomenu smo napravili i par fotografija.
Gospodin Dumbović je danas, naime, izjavio da mu ne trebaju tuđi selfiji, već da mu se direktno šalju pare.
I to nakon što je nedavno šeretski već "odbio" vladinih 30 milijuna kuna
Međutim, na licu mjesta sam se osobno uvjerio da "selfiji" sigurno nisu Dumbovićev najveći problem.
U stožeru Civilne zaštite prisustvovao sam razgovoru ekipe statičara koji su netom došli sa terena, sa svježim fotografijama poslije rata "obnovljenih" kuća koje su u potresu srušene jer se na njima u obnovi malo štedjelo
Takvih primjera, kako sam danas čuo (i vidio), nažalost ima jako puno.
A jedan od onih koji su vodili resor obnove bio je i Dumbovićev stranački šef, Radimir Čačić..."

Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu PDN dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu PDN te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.