Tragedija kod Grabeštice pokraj Šibenika: Grom udario u brod, poginuo muškarac. Drugi je u bolnici

Policijska uprava šibensko-kninska potvrdila je da se kod Grebaštice, nedaleko od Šibenika, dogodila tragedija u kojoj je poginuo jedan muškarac.
Oko 6:30 na području uvale Musarovica u brod je udario grom. Na njemu su se nalazila dvojica muškaraca u dobi od 61 i 62 godine.
U udaru groma smrtno je stradao jedan od muškaraca (61). Dojava o udaru groma u brod i stradavanju muškarca policiji je stigla tek dvije minute kasnije.
Policija je brodom izašla na obavljanje očevida. Utvrđeno je da je na lokaciji uvala Musarovica-Oštrica u brodicu 62-godišnjaka udario grom
Smrtno je stradao 61-godišnjak dok je 62-godišnjak prevezan u Opću bolnicu Šibenik na pregled.
Na brodici je obavljen očevid, a o nesretnom događaju će Posebnim izvješćem biti obaviješteno Županijsko državno odvjetništvo iz Šibenika.



